Wyprzedaże kuchni z ekspozycji


Świat Designu zmienia się nieustannie i wraz z nim do naszych domów wchodzą nowe style, materiały i kolory. Aby być na bieżąco z trendami i wymaganiami naszych klientów co jakiś czas zmieniamy ekspozycję w naszym Salonie.
To jest niepowtarzalna okazja aby wnieść do swojego domu meble, zaprojektowane przez światowej sławy designerów i wyprodukowane przez najlepsze fabryki świata.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyprzedażową kolekcji kuchni z ekspozycji marki Scavolini nawet do -60% taniej. Wysokiej jakości materiały i niepowtarzalny design w połączeniu z bardzo atrakcyjna ceną na pewno zadowoli wymagającego klienta.
Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów pod nr tel. 506 164 809 lub emailem invitadesign@invitadesign.pl1. Kuchnia Scavolini - Diesel Social Kitchen 
Rabat -60%   50 947 zł

AGD w cenie!!!

Diesel Social Kitchen

Wyprzedaż ekspozycji zestawu kuchni Scavolini by Diesel.  Przedstawiony zestaw wykonany jest z takich materiałów jak stal, drewno i szkło, które tworzą niepowtarzalny styl "Industrialny".  Na żywo kuchnię obejrzeć można w naszym autoryzowanym salonie Scavolini we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej 44/L.4 tel. 506 164 809, email: invitadesign@invitadesign.pl

2. Wyprzedaż zestawu mebli kuchennych Liberamente
Rabat -40% 29 988
AGD w cenie!!!

Przepiękny zestaw o subtelnym designie zaspokoi potrzeby każdego wnętrza. Może być zamontowany w kuchni tradycyjnej jak i spełniać rolę aneksu kuchennego połączonego z salonem.